Guitar Pro - taby happysad

Wysłane przez scylla 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Guitar Pro - taby happysad
02 sie 2005 - 15:20:22
witka all :)
jestem nowy :) zalozylem konto zeby podzielic sie z wami czyms co moj qmpel gitarzysta stworzył :)
mianowicie taba do guitar pro
CZYSTY JAK ŁZA [www.serv-net.pl]

na mysongbook.com niedloogo tez powino sie pojawic.
moglibysmy w tym topicu dawac taby hs coby byl porzadek (jeśli jest juz taki temat to sorki, nie zabijac pls :) )

w produkcji utworki: zanim pojde i jeszcze jakis ale zapomniałem :) jak skonczy to załatwie i dodam, jesli bedzie zainteresowanie tym.

pozdroofka :)

ps. szukamy unemployed basisty i wokalisty z okolic gniezna-trzemszna :) jest ktos chetny ?? :>
mefirst
Re: Guitar Pro - taby happysad
04 sie 2005 - 20:06:53
ja się nie obrażę jak ktoś jescze zrobi tego więcej, najbardziej by mnie interesowało jadociebie i wrócimy tu jeszcze i może jeszcze manewry
04 sie 2005 - 20:13:39
ja sie przyłanczam do apelu mefirsta, moze jeszcze naprzykład utworek zanim pojde, jeszcze jeszcze.
Ps: ja do Ciebie jest na GP$ gdzies na necie....
04 sie 2005 - 20:42:25
[www.mysongbook.com]

zanim pojde - juz powstaje ;-)
mefirst
06 sie 2005 - 11:15:41
nieźle...
06 sie 2005 - 16:23:52
[www.dekret.republika.pl]

W świecie, w którym nikt nie jest moim królem też nie jestem - nie jestem, nie ...
mefirst
07 sie 2005 - 20:14:47
mówię, mam?:)
to poproszę jeszcze "jesczcze" (niefortunnie się napisało) marichuanę i tak mija czas.
08 sie 2005 - 19:17:59
no i jeszcze tak " zanim pójde" i "wrócimy tu jeszcze" i normalnie było by fajnie...
Ramiel
26 sie 2005 - 22:08:15
Wszystko Jedno! Koniecznie :) Tak samo jak Noc Jak Każda Inna
Leszek
02 wrz 2005 - 17:44:32
kiedy to zanim pójdę będzi?
15 paź 2005 - 22:06:48
Hej ludzie mam big prośbe: jakby ktoś znał chwyty do piosenki Wszystko jedno albo posiadał link gdzie moge je znaleźć to byłbym wdzięczny. Z góry thx :)
15 paź 2005 - 22:19:54
Adek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Hej ludzie mam big prośbe: jakby ktoś znał chwyty
> do piosenki Wszystko jedno albo posiadał link
> gdzie moge je znaleźć to byłbym wdzięczny. Z góry
> thx

[www.happysad.art.pl]
05 gru 2005 - 13:13:30
mam trochę chwytów do przedostatniej płyty to prawie ze wszystko, chętnie sie podzielę, piszcie na maila marcin8@wp.pl
05 gru 2005 - 15:09:06
Czarnuch ale w temacie o tabach który jest offtopiciem jets link do śpiewnika gdzie są chwyty do wszystkich piosenek hs. ALe thx za dobre chęci:D

Życie do dupy jest a piękne są chwile w nim spędzone

05 gru 2005 - 17:02:45
czysty jak lza i manewry swietnie zrobione, myslalem ze ktos to zrobil na kolanie w 5 minut ale widze ze porzadnie :)
reszta dosc slabo. szczegolnie "go" gdzie 1/3 dzwiekow sie nie zgadza.
05 gru 2005 - 20:30:57
Zgadzają się wolo:d
W Ja do ciebie jest kilka błędów to prawda

tmk
06 gru 2005 - 21:48:55
Te taby "zanim pójdę' na guitar pro powsataja i powstają ale jakis powstac nie mogą.
-krzysiek-
21 wrz 2006 - 20:32:32
czy ktos moze mi wyjasnic jak pobierac z mysongbook.com zaznacze że jestem laikiem i prosił bym o instrykcje tak prostą jak dla jaskiniowca Z góry dzieki hej!
21 wrz 2006 - 20:49:49
Krzysiek, normalnie-kliknięciem (chyba-już mi się zapomniało z lekka) albo prawym i "zapisz element docelowy jako". Ale przed chwilą patrzyłam i tabów happysad nie można pobierać (kurde:/).
O wiele prościej jest na [www.ultimate-guitar.com] -tam nie zapisujesz tabów, tylko je sobie oglądasz i grasz (no i wydrukować możesz):)
Pzdr!

"To forum... jest jednym WIELKIM off'em..."
21 wrz 2006 - 23:10:11
Nie wiem czy coś się na mysonqu zmieniło ale od jakiegoś czasu to tam nic ściągać nie można było...prawa autorskie itp