Gramy happysad?

Wysłane przez Sinu 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: Gramy happysad?
11 gru 2011 - 18:27:03
happysadówka-fanka, tutaj masz taby do taką wodą być happysadowo.cba.pl/ - na dole strony
17 gru 2011 - 14:36:25
Witam
Mógłby rozpisać ktoś taby do "Mów mi dobrze" na pierwszą gitarę, bo wszędzie szukałem i nigdzie nie mogłem znaleźć.
22 gru 2011 - 16:31:29
[www.youtube.com]
mógłby ktoś rozpisać gitarę do tego wykonania "Kostuchny" ??
04 sty 2012 - 14:33:09
Przecież tam wszystko widać. Wziąć gitarę i popróbować

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
tiny
08 lut 2012 - 09:29:14
witam wszystkich

postanowilem znowu po spamowac troche temat.
a mianowicie tym razem chcialbym po proscic kogos milego i fajnego aby mi podal lub zasugerowal jakies bicie do "hymn 78" mam tempy muzyczny sluch no i nie umiem bicia wykombinowac sobie ... :(

na moj sluch to jest cos w stylu:
d dg gdg , d dg i tak dalej albo d dg gdg caly czas - a na "zrozum..." 2x szybko w dol lub tak: dg dg i dalej normalnie, a na samo zakonczenie na przemian: dg
10 lut 2012 - 10:52:40
Zrób to sam. Nie jest ciężko, jak dojdziesz do tego sam to nie dość, że będziesz z siebie dumny, to jak wszystko będziesz miał podane, to nigdy się nie nauczysz dobrze, więc do roboty :-)

tiny
10 lut 2012 - 19:55:42
no wiem ale nie mam kogo się poradzić nawet żeby ktoś skoroygował byłey powiedział czy źle czy dobrze bo tak samemu w ciemno to troche denerwujące jest ...
31 maj 2012 - 20:04:29
Witam.
Czy posiada ktoś może tabulaturkę do "W piwnicy u dziadka"? Chodzi mi konkretniej o rytm oraz solówki.
20 cze 2012 - 14:23:17
Ma ktos taby na bass do taka historia ? pilne
syl
24 cze 2012 - 12:47:25
Witam, ma ktoś może taby do tego intra ( [www.youtube.com] ) przed made in china?
I co to jest za piosenka w 12min 30sek? [www.youtube.com]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-24 12:49 przez syl.
25 cze 2012 - 13:43:43
Ta piosenka jeszcze jest nieznana nikomu, kto do zespołu nie należy, a sami zdradzać nic raczej nie będą. Pewnie na nowej płycie się znajdzie!

25 cze 2012 - 23:11:39
ja w miarę to obczaiłem i postaram się rozpisać i gdzieś podrzucić :)
04 lip 2012 - 13:00:01
E|-------------------------------------------------------------------------------------------------|
B|-------------------------------------------------------------------------------------------------|
G|-------------------------------------------------------------------------------------------------|
D|-------14-------14--16-16-16-14----------------14--------14--16-16-14------------|
A|---14-----14---------------------------14-----14--------------------------------------14--|
E|---0--------------------------------------------0-----------0----------------------------------|

E|-----------------------------------------------------------------------------------------------------------|
B|-----------------------------------------------------------------------------------------------------------|
G|-----------11---------13-13-13--11----------------11-----------13-13-11----------------------|
D|------11------11------------------------11------11------11--------------------------11-11-11--|
A|---12-------------12--------------------------12-------------12-------------------------------------|
E|----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

E|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
B|------------9---------------10-10-10-9--------------9--------------12-10-9---------------------------|
G|--------9-----9-----------------------------9--------9-----9-------------------------9---------------------|
D|---11-----------11-----------------------------11-----------11--------------------------11--------------|
A|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
E|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

E|-----------------------------------------------------------------------------------------|
B|-------7-----------5-------------------0----------------------0-----------------------|
G|-----8---8-------6---6------1----------1---------------2-----2---------------------| 2X
D|---9-------9---7-------7----2-------------2------------2-------2--------------------|
A|-------------------------------2---------------------------2----------------------------|
E|------------------------------------------------------------------------------------------|

E|---9--7--|
B|---7--5--|
G|---8--6--|
D|---9--7--|
A|-----------|
E|-----------|

Spróbowałem zrobić tabulaturkę z tego fragmentu z filmiku z obozu :) myślę że jest w miarę podobny :)
12 lip 2012 - 08:39:45
Tak jak pisałem gdzie indziej, biorę się za tabowanie i coverowanie na garnkach ;] taby oczywiście będą w guitar pro i postaram się je jakoś udostepnić tu na forum, dzisiaj robię Nostress w wersji oryginalnej z płyty "Podróże z i pod prąd".
06 wrz 2012 - 19:34:23
Może ktoś podałby akordy do kawałków z nowej płyty? Są jakieś łatwe? Totalnie się na tym nie znam a chciałabym sobie pograć. :).
08 wrz 2012 - 15:54:53
[fani.happysad.art.pl]

............................................................
Even though i haven't seen you in years
Yours is a funeral i'd fly to from anywhere
...
Why? - These Few Presidents
09 wrz 2012 - 19:34:03
Ależ prościutko! :-)

marekkafarek
22 paź 2012 - 03:17:13
wszystko super Panie Latawcu tylko czemu nie ma chwytow do bonus tracka ?? ;) chyba jednak nie tak prościutko :P
28 paź 2012 - 18:35:14
witam :) wie może ktoś jak zagrać motyw z Nie Będziem Płakać na gitarce ? jeśli tak to bardzo proszę o taby :)
Pan Gekon
25 lis 2012 - 13:19:51
Dołączam się do proźby o pełny tab "noc jak każda inna".