od jakiego czasu jesteście fanami happysadu

Wysłane przez eclipse 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: od jakiego czasu jesteście fanami happysadu
21 lut 2009 - 11:50:56
A ja pierwsza płyte happysadu wysłuchałam wczoraj, ale juz uważam, że są naprawde super:D
Pysa
22 lut 2009 - 08:47:39
Jestem fanka Happysadu od niedawna, okolo 2 mscy. Zaczelo sie od piosenki 'Czysty jak lza'. Urzekl mnie tekst. Zreszta nie tylko ten. Teraz wciagam w to przyjacolke- jest na dobrej drodze ;P
Jak juz wspomnialam- slucham Happysadu od niedawna... Czy moglby mnie ktos 'podszkolic' w tej dziedzinie? :P:)
22 lut 2009 - 14:16:19
Nie rozumiem. Ale jak to "podszkolić" ? :)
22 lut 2009 - 21:43:33
ponad rok, i to calkiem przypadkiem ;D
rzeczywiscie mozna zarazac muzyka bo wczesniej sluchalam calkiem innego stylu :) teraz nadal slucham, ale czekam na koncerty hs, na ktore mam w miare blisko :D
Sol
24 lut 2009 - 20:22:27
Przyznaję, że nie wczytywałam się w wątek dokładnie, ale jestem chyba 'najmłodszą' fanką. Zespołu słucham od jakichś... 3 tygodni xD Nie żebym nie słyszała o nim wcześniej. Słyszałam. Wtedy, kiedy 'Wrócimy tu jeszcze' było non stop w telewizji. Piosenka urzekła mnie tą jakąś słodką bezradnością, przez kilka miesięcy męczyłam biedny kawałek, ale jakoś do głowy mi nie przyszło, żeby posłuchać innych piosenek z 'Wszystko jedno jak'. Sprawa wróciła na początku roku akademickiego, kiedy Happysad był jednym z zespołów poleconych mi przez kolegę, który zresztą sam właśnie próbuje swoich sił w koncertowaniu ;) Sugestia jednak przeszła bez echa i wróciła dopiero, kiedy w ferie pojechałam do domu. Byłam tam dopiero trzeci raz od wspomnianego początku roku i jak do tej pory za każdym razem podczas tych krótkich pobytów młodszy brat zarażał mnie jakąś nową muzyką. Najpierw było to Goo Goo Dolls (królestwo za usłyszenie na żywo 'Can't let it go'...), później Queen, który tak na dobrą sprawę usłyszałam wtedy po raz pierwszy. Bo nie liczę szlagierów, które gdzieś tam się kiedyś bez większego echa przewijały. Biedne 'Don't stop me now' nadal męczę przy każdej okazji xD No i wreszcie ostatnio... Brat puścił mi 'Piękną' i 'Z pamiętnika młodej zielarki', po usłyszeniu których opuszczałam dom w absolutnym zachwycie. Zaopatrzyłam się zaraz w płyty i teraz uparcie je molestuję, a zwłaszcza kilka piosenek, których słucham dzień w dzień w drodze z i na uczelnię. Są wśród nich m.in. "Długa droga w dół" (czyli absolutna, nowa i ogromna miłość: "Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy..."), "Jałowiec" (który mnie mocno zaskoczył, ponieważ bardzo się w nim odnajduję, jeśli czegokolwiek się spodziewałam, to na pewno nie tekstu piosenki mówiącego o tym, że człowiek chciałby walczyć, ale w dzisiejszych czasach nie bardzo ma jak i z kim), "Wszystko jedno" (a już zwłaszcza fragment "A miało być sto lat, sto lat") no i generalnie trochę tego jeszcze jest, nie będę Was zamęczać bo i tak to wszystko znacie ;)
Uf, jak zwykle wyszła mi jakaś koszmarna dłużyzna, ale mam nadzieję, że wybaczycie ;)

"I learned to listen. In my dark, my heart heard music..."
24 lut 2009 - 21:53:55
Sol Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Uf, jak zwykle wyszła mi jakaś koszmarna dłużyzna,
> ale mam nadzieję, że wybaczycie ;)

Wybaczymy, wybaczymy. Czasem się nawet miło czyta takie dłuższe wypowiedzi na temat tych ulubionych. Przynajmniej ja lubię takie "perełki" wśród krótkich i zdawkowych wypowiedzi w tematach, gdzie to się rozpisać zbytnio nie da. ;)
25 lut 2009 - 14:05:19
Sol Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Piosenka urzekła mnie tą jakąś słodką
> bezradnością, przez kilka miesięcy męczyłam biedny
> kawałek, ale jakoś do głowy mi nie przyszło, żeby
> posłuchać innych piosenek z 'Wszystko jedno jak'.

wybaczamy też pomyłkę w tytule albumu ;)
Sol
25 lut 2009 - 17:14:49
Aj, to wina przeziębienia, naprawdę ;)

"I learned to listen. In my dark, my heart heard music..."
dam
28 lut 2009 - 20:31:58
fan od hmm... jakoś latem 2007 roku gdy po raz pierwszy usłyszałem oraz zobaczyłem (teledysk) na jednym z programów muzycznych utwór ŁYDKA. Wtedy coś mnie tknęło by szukać ich płytki, rozpytywać znajomych czy znają ten zespół. Przesłuchałem wszystkie ich utworki i zakochałem się w brzmieniu i tekstach :D no a potem koncerciki mnie jeszcze bardziej podkręciły :) bo nie ma to jak usłyszeć na żywo IDOLI :)

do dziś ich słucham (dosłownie) codziennie. Ich piosenki mnie nakręcają :P

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-02 20:42 przez dam.
02 mar 2009 - 20:33:30
Mi hs puściła koleżanka zimą 2006 roku. Także to już 3 lata będą!;o
Sama nie wiedziałam, że tyle ich już słucham - chociaż miałam dwumiesięczną przerwę w połowie 2007 roku.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-02 20:34 przez luta.
03 mar 2009 - 17:28:31
To już będą jakieś trzy latka;)
08 mar 2009 - 14:55:52
Hm... Ze mną to jest dość długa historia. :) tak gdzieś w październiku zeszłego roku dojeżdżając autem do babci usłyszałem, że hs gra koncert 17 w deko. Pomyślałem... Hm. Pewnie fajnie jest na takim koncercie. Po powrocie do domu zacząłem słuchać, słuchałem no i zakochałem się od pierwszego usłyszenia. Za przeproszeniem Pana Grabaża nie trawie w ogóle. ^^ No i moja miłość do tej muzyki ciągnie się nadal i mam nadzieje, że ciągnąć będzie się w nieskończone. :} Pozdro. :hs

[szpanerski_podpis]A bóg? Nie ma boga są tylko krzyże przy drogach...[/szpanerski_podpis]

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-08 14:59 przez Oasis.
08 mar 2009 - 18:26:39
Ja już z 2 lata słucham ;) I juz bym chciała nową płytkę ;)
08 mar 2009 - 18:52:46
Musimy jeszcze trochę poczekać- niestety ;)
08 mar 2009 - 19:00:13
ja słucham od roku.kolega mi o nim powiedział.Jego kumpel sie kumpluje z wokalistą zespołu :D
08 mar 2009 - 19:14:00
To jak masz takiego kumpla to poproszę plakacik hs;p;p;p
;)
08 mar 2009 - 19:21:47
A ja od od piątkowego koncertu :) poszłam znając dokładnie 5 piosenek i mi sie spodobało;]
08 mar 2009 - 20:02:20
No tak, tak. Ja też chce strasznie nową płytę. Ale pewnie to nie tak hop - siup. Wie ktoś może cokolwiek na temat tego, kiedy chociaż możemy się jej spodziewać?

[szpanerski_podpis]A bóg? Nie ma boga są tylko krzyże przy drogach...[/szpanerski_podpis]
08 mar 2009 - 20:15:45
Studio chłopaki mają wynajęte na sierpień, więc jeśli wszystko dobrze pójdzie, to pewnie pod koniec roku, ale ja nie wiem w sumie ile takie nagrywanie płyty może trwać.

A serce to nie serce, to tylko kawał mięsa.
08 mar 2009 - 20:27:33
jej... >: To strasznie długo, no, ale cóż... :( Btw. Koniec, bo to chyba nie od tego temat. Pozdro :hs