od jakiego czasu jesteście fanami happysadu

Wysłane przez eclipse 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: od jakiego czasu jesteście fanami happysadu
08 mar 2009 - 20:46:03
U mnie sprawa dość skomplikowana jest, bo happysad znam od dawna, ba, nawet od dawna miałam wszystkie piosenki, ale fanką nie mogłam sie nazwać. tzn od czasow Zanim pójdę moja siostra ich sluchala, ja niespecjalnie, przynajmniej nie z wlasnej woli. Pamietam jak byly koncerty w zdunskiej woli (jestem spod sieradza) to chcialysmy jechac, ale jakos nie wychodzilo, az poszlam na studia do Łodzi i sciagnelam siostre na koncert w Dekompresji 17 pazdziernika ubieglego roku. Kojarzylam piosenki ale teksty to ze 3 tylko znalam. Po koncercie bylam tak zachwycona ze w koncu zaczelam sama przesluchiwac piosenki i od tamtej pory jestem fanką:)

sorki za ten słowotok.
09 mar 2009 - 18:33:13
Ale będziemy czekać na tą płytkę:)... szkoda tylko ze tak długo...;(
09 mar 2009 - 18:43:16
<fanka18>;** Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale będziemy czekać na tą płytkę:)

Można mówić "tą", ale piszemy "tę płytkę" :) prawda xero, ekspertko ? :D

Przepraszam ale jestem na to uczulona... aaa psiiiik ;)

Yes, I don't.
14 mar 2009 - 11:18:02
Hmm, happysadu słucham mniej więcej od roku, może trochę dłużej. Usłyszałam ich już wcześniej, ale miałam tylko kilka piosenek (zaczęło się od "Zanim pójdę" i "Wszystko jedno" usłyszanych na mp3 siostry ;)). A tak "bardziej" zaczęłam ich słuchać właśnie jakoś w tamtym roku. :)
15 mar 2009 - 17:22:34
Ja też słucham ich od jakiegoś roku, może trochę więcej.
Zaczęło się od mojej koleżanki, która śpiewała mi na gadu-gadu "Ja do Ciebie". Potem słuchałam "Jeśli nie rozjadą nas czołgi", a jeszcze bardziej potem samo poszło. I, całe szczęście, trwa nadal :)

p,
S.
15 mar 2009 - 18:53:30
od dawien dawna miałam bzika na punkcie `Zanim pójdę`. bardzo lubiłam tę piosenkę.
a taaką fanką jestem od około pół roku. baardzo kocham. uwielbiam, i gdzie nie jestem to słucham. happysad ze mną cały czas od rana do nocy i prze noc również, potem rano budzę się i po głowie latają mi piosenki, i tak każdego dnia.
23 mar 2009 - 19:34:18
hmm... no ja słucham happysad już od ponad 3 lat i ciągle zachwycam sie ich piosenkami:)
Monia_
23 mar 2009 - 22:09:04
dawien dawna;pp
25 mar 2009 - 20:49:06
odkąd w radiowej Trójce usłyszałam "Tak mija czas" a było to z 6 lat temu ;)
11 kwi 2009 - 18:39:09
3 lata i parę miesięcy :]
ejjjjjjjjjjjj
11 kwi 2009 - 19:04:28
od zeszłych wakacji:]
08 lip 2009 - 15:08:29
Jakoś tak w momencie, gdy wyszła płyta "Wszystko jedno". Kumpel kupił tą płytę i słuchał na okrągło. Byłam u niego, słuchałam... i wsiąkłam :D Koniec 2004 to był. :) Pomyśleć, że to już prawie 5 lat :D
13 lip 2009 - 17:45:37
no ja ze 5 lat juz ;))
a na koncertach byłem 9 razy :))
15 wrz 2009 - 10:34:25
Ja slucham happysad'u od 2 lat, a mam dopiero 15. I nie mówcie mi, że jestem za młoda żeby zrozumieć tekst, bo tak nie jest. ;]
15 wrz 2009 - 15:56:39
To ja Ci nie powiem ze jestes "za mloda", ale powiem ze ja tez ma 15 lat iii... szczerze sie przyznaje ze niektorych tekstow nie rozumiem.Moze jestem idiota, debilem, kretyne czy jak kto woili ;) ,ale glowe, reke i noge daje sobie obciac ze Ci wszyscy 13, 14 ,15 czy 16 letni ludzie nie sa odemnie madrzejsi czy bardziej rozumni.
Takie pisanie ze "...slucham od 2 lat, mam dopiero 15.", to mi wyglada na chwalenie sie.Że mam dopier 15 lat a juz wszystko wiem i rozumiem.
15 wrz 2009 - 16:39:07
30 raz, Łydka, Długa droga w dół... Tak się zaczęło. Tak w ogóle to koleżanka zapuściła mi happysad, twierdząc, że to bardzo fajny zespół. No i wsiąkłam:)

Ares Napisał(a):
>Moze jestem idiota, debilem, kretyne czy jak kto woili
>;) ,ale glowe, reke i noge daje sobie obciac ze Ci
> wszyscy 13, 14 ,15 czy 16 letni ludzie nie sa
> odemnie madrzejsi czy bardziej rozumni.

Piętnastolatek piętnastolatkowi nierówny. Naprawdę nie można oceniać dojrzałości człowieka jedynie na podstawie jego wieku. Bywają piętnastolatkowie mądrzejsi od siedemnastolatków...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-23 19:53 przez pypcium-rypcium.
malinowamamba
19 wrz 2009 - 17:22:34
chyba od 3,5 roku :D dokładnie nie potrafię stwierdzić urzekła mnie piosenka 'zanim pójdę' a teraz nie lubię tego utworu :D moze dlatego, ze mi się juz przejadła :P pozdrawiam fanów hs :)
27 wrz 2009 - 13:58:46
ja słucham HS od 5lat i znam na pamięć wszystkie piosenki.
27 wrz 2009 - 14:06:41
paulinka0126 Napisał(a):
> ja słucham HS od 5lat i znam na pamięć wszystkie
> piosenki.

Mnie ta sztuka udała się już hm... po pół roku słuchania. :P

[szpanerski_podpis]A bóg? Nie ma boga są tylko krzyże przy drogach...[/szpanerski_podpis]
27 wrz 2009 - 14:10:07
pff nie chodzi mi o to, że dopiero po 5 latach nauczyłam się piosenek bo umiałam je wcześniej wyraz 'i' oznacza że następna część zdania nie ma nawiązania do pierwszej