od jakiego czasu jesteście fanami happysadu

Wysłane przez eclipse 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: od jakiego czasu jesteście fanami happysadu
02 lis 2009 - 21:12:07
e... 1,5 roku chyba. acz pewna nie jestem ;)
14 lis 2009 - 11:30:50
ja pierwszy raz usłyszałam ich już bardzo dawno temu, acz "mania" to mi się zaczęła jakieś 2 lata temu. A dziś to już ich non stop słucham ^^

oh, baby, you're too much sugar
for my sweet tooth.
15 lis 2009 - 11:10:04
witam, ja hs slucham od kilku miesiecy, zaczelo sie od utworu "slonce", a potem byly nastepne superutwory i jest zajebiscie :)))))))))))))
16 lis 2009 - 15:43:49
Znam już około 3 lata, ale fanką jestem tak ponad rok, dokładnie nie wiem, ile. :D

_______

zyg-zyg marchewka!
16 lis 2009 - 17:27:38
ponad pól roku ;-]

Hę?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 19:41 przez Shattia.
4funhappy
25 lis 2009 - 19:14:49
no to był 2004 rok i "Wszystko jedno " :)
26 lis 2009 - 20:33:02
Happysad najlepszy! Znam ten zespół już dawno, ale nie wiem jak dawno ^^ Słucham od jakiegoś czasu :) Pozdro dla fanów!
27 lis 2009 - 12:58:11
Nie jestem jakaś extra fanka numer jeden ale jakos tak nie dawno słucham tegozespołu i powiem szczerze, że jak na wiele zespolów ktore lubię to ten jakos moge bez końca słuchac naprawde wszystkich piosenke, z paroma wyjatkami. :) a tak to nie długo wytrzymywałam przy jakimś zespole. ^ jakos pod koniec roku szkolnego zaintewresowałam się.
27 lis 2009 - 13:01:15
Nie jestem jakoś super fanką numer 1. Pierwszy raz słyszałam jeden utwór pod koniec roku szkolnego i powiem szczerze ze nie zainteresował mnie za pierwszym razem .. potem jakos w wakaje roku 2009 sluszałam inny utwor i przypadl mi bardzo do gustu i tak jakos od tamtej pory moge ich jak narazie sluchac ... i nie nudzą mi sie bo słucham wsztstkich piosenek( bo u mnie tak bywa że zespoły po jakims czasie mi sienudzą.) nie jednej na okragło. ^^
28 lis 2009 - 18:46:37
Słucham ich już jakieś pare miesięcy , bo jakoś od ostatnich wakacji . Szczerze to zaczęłam ich słuchac bo ktoś mnie zaraził , a potem mi się spodobalo i tak zostalo ;) Mają zajebiste teksty , takie prawdziwe i mądre, to najbardziej przykuło moją uwage , bo zawsze zwracam uwage na tekst .
29 lis 2009 - 16:12:52
Ja HS słucham od wakacji tego roku.... Ich piosenki są świetne. Ta nowa płyta jest fenomenalna wręcz. Pozdrowienia dla wszystkich fanów i dla zespołu :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
30 lis 2009 - 18:47:55
ja happysadu słucham od ponad 5 lat ;] zaraził mnie brat... nie wiem dlaczego, ale happysad nigdy mi się nie nudzi... zawsze do niego wracam ^^
01 gru 2009 - 17:15:40
Jakieś 3, 5 roku temu na urodziny dostałam od rodziców płytę happysad, ale nie zakochałam się w tym zespole. Można powiedzieć, że płytę rzuciłam w kąt, dopiero gdy mama zaczęła robić mi wyrzuty, że się nie cieszę z prezentu ble ble, to włączyłam ją dla świętego spokoju i codziennie wieczorem puszczałam płytę żeby się cieszyła, aż pewnego dnia stwierdziłam, że w sumie nie są tacy źli i tak jakoś zaczęła się moja przygoda z happysad. ;)

-------------------------------------------------------
,,Marznę bez Ciebie..."
01 gru 2009 - 19:55:10
Pierwszy raz usłyszałam ich chyba w 2006 r. Wtedy jakoś nie przypadli mi do gustu, ale od 2 lat to jeden z moich ulubionych zespołów. Ich piosenki mi się nigdy nie znudzą.
05 gru 2009 - 15:29:58
Ja lubiłam Happysad, ale po koncercie w październiku tego roku stałam się fanką :)
08 gru 2009 - 18:55:59
3 lata. od 2006 roku, jeszcze w 4kl. podstawówki. ^^
14 gru 2009 - 19:40:22
ja w wakacje 2008 :P
14 gru 2009 - 20:34:43
wakacje 2004 :D

----------------------------------------------------------------------

Bo gdzie było nam tak bezpiecznie, jak tam? :)
15 gru 2009 - 20:05:32
obóz harcerski 2006 kiedy to z namiotu kadry leciało sobie "Noc jak każda inna noc" :P
17 gru 2009 - 20:00:23
Ze mną jest tak. Znam ponad 4 lata, słucham ponad 3.... Na początku polska muzyka strasznie mnie irytowała, wydawało mi się, że Polacy nie umieją dobrze grać. Znajoma bardzo długo namawiała mnie, bym przesłuchała happysad, mówiła że są nieźli, że warto znać, dla samego znania i rozwoju w kierunku muzycznym... Niechętnie przesłuchałam mp3 "ja do ciebie", potem drugi raz, trzeci... aż nauczyłam się na pamięć, a nie chciałam się uczyć polskich piosenek. Potem wszystko potoczyło się zupełnie szybko... koncerty, płyty... Tak właściwie od happysad zaczęła się moja przygoda z polską muzyką (pewnie brzmi to dziwnie, gdyż zapewne wszyscy zaczynali ok kultowego Kultu, albo Comy...). Za to zawsze będę wdzięczna happysad, że nauczyli mnie tolerancji dla własnego kraju *teraz mogę powiedzieć "cudze chwalicie, swego nie znacie" bo to prawda. Polska muzka jest na coraz wyższym poziomie, aczkolwiek do metalliki jej daleko..:p