od jakiego czasu jesteście fanami happysadu

Wysłane przez eclipse 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
kama
Re: od jakiego czasu jesteście fanami happysadu
24 lut 2010 - 18:53:03
Ja słucham happysadu jakies 3 lata, ale znałam ich juz wczesniej xP
25 lut 2010 - 02:05:39
Hmm...A ja niecały miesiąc temu mając angine i pisząc egzaminy, :], trafiłam na chłopaków na yt. I tak mi umilili ten czas, aż się zainteresowałam i polubiłam :).
25 lut 2010 - 11:15:51
tuż po wydaniu nieprzygody...
13 mar 2010 - 22:57:45
Ile, ile już to lat?
Hmm nie wiem, nie pamiętam do końca,
ale będą ze 3 lata...
15 mar 2010 - 22:10:04
od czasu kiedy w radio (radiu ;/ )pojawił się kawałek "Mów mi dobrze" odrazu mi wpadła w ucho, jak wszytskie inne piosenki tego zespołu :)
16 mar 2010 - 20:26:43
Niedługo, pierwszy kawałek we wrześniu 2009, a tak na serio to listopad 2009 - po "Mów mi dobrze" :)
16 mar 2010 - 21:26:12
Ja w sumie słucham ich od wydania płyty 'mów mi dobrze' .2 lata przed jej wydaniem dopiero usłyszałam piosenke 'zanim pojde' ktora na poczatku wydawała mi sie...hm... taka dziwna i zniecheciłam sie do zespołu jednak pod koniec 2009 kliknelam sobie zanim pojde (byłam chora :P) no i tak wyszło.. ze zaczełam słuchac i sie zakochałam<3 kochammm od tej poryy kocham!!!:*

Świat nie krąży tylko po najwyższych piętrach...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-16 21:27 przez R o c K.
17 mar 2010 - 17:40:26
Hmm.. no będzie ze 2,3 lata.
I tak dodam od siebie,że irytują mnie nastolatki,które piszą,że słuchają ich od kilku miesięcy i wielce ich 'kochają'.
W takim przypadku to słowo aż mnie razi w oczy.

'Życie nie tylko po to jest,by brać,życie nie po to,by bezczynnie trwać. I aby żyć siebie samego trzeba dać.'
17 mar 2010 - 19:58:24
Niebanalna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I tak dodam od siebie,że irytują mnie
> nastolatki,które piszą,że słuchają ich od
> kilku miesięcy i wielce ich 'kochają'.
> W takim przypadku to słowo aż mnie razi w oczy.

A miłość od pierwszego wejrzenia? Co tu niby ma razić? Usłyszały, spodobało się, pokochały tę muzykę, fajnie...
I żeby było na temat: ja od lata 2005 (w sensie że wtedy poznałam;)).

"To forum... jest jednym WIELKIM off'em..."
17 mar 2010 - 20:40:16
W miłość od pierwszego wejrzenia też nie wierzę. Miłość to długi proces. Potrzeba czasu na miłość. Od pierwszego wejrzenia to może być zauroczenie,spodobanie się. I chyba nie należy nadużywać tego słowa.,bo jeśli przy pierwszej lepszej okazji mówi się o miłości to wtedy zaczyna tracić na wartości.
No,ale każdy ma swoje zdanie.

'Życie nie tylko po to jest,by brać,życie nie po to,by bezczynnie trwać. I aby żyć siebie samego trzeba dać.'

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-17 20:43 przez Niebanalna.
26 mar 2010 - 19:16:29
od niedawna, jakoś tak w czerwcu 2009 ich "poznałam"
26 mar 2010 - 22:09:25
w wakacje, będzie jakieś 5lat.
a zaczęło się od 'zanim pójdę' .
mimo upływu lat, wciąż jestem nimi zafascynowana totalnie.
pozdrawiam.
30 mar 2010 - 21:41:19
Jeżeli o mnie chodzi to po prostu mysle ze jestesm na tyle zafascynowana muzyka happysad ze moge tak powiedziec.... i nikt tego nie stwierdzi ale coz...;];] słucham dla siebie i mozecie mowic co chcecie ;]
pozdr
30 mar 2010 - 21:53:37
No ja słucham od jakiegoś 1.5 roku, ale dopiero 27.03 w Rzeszowie byłem po raz pierwszy na koncercie i już się nie mogeę doczekać następnego... :)
Atmosfera była za.... ;]
30 mar 2010 - 22:45:20
Happysadu słucham od ok. 2 lat moją uwagę zwróciły teksty piosenek i nurt muzyki ;) no i świetne koncerty wręcz niepowtarzalne. Jest to mój ulubiony zespół specjalnie w dniu koncertu w Rzeszowie w klubie Live zrobiłam swoje 18ste urodzinki bo zobaczenie tej kapeli ponownie na żywo było dla mnie największym prezentem;):):)
31 mar 2010 - 20:01:49
pierwszy raz dowiedziałam się o zespole od koleżanek, które namiętnie śpiewały ,, zanim pójdę,, i nie przypadło mi do gustu ... może ze względu na ich fałszowanie ;D lecz po pewnym czasie zaczęłam szukać tej piosenki i okazało się, że jest genialna!! to była jakieś 3, a może 4 lata temu ; ) zaczęłam słuchać innych utworów. Do tej muzyki się dojrzewa, bynajmniej jest takie moje odczucie ... w maju mam zamiar iść na koncert podczas Majówki we Wrocławiu :) zobaczę hs w końcu na żywo :D pozdrawiam
31 mar 2010 - 20:57:12
W czerwcu ubiegłego roku , a pierwszy koncert 7 sierpnia w Ustroniu Morskim :-)
happysad to u mnie już uzależnienie heh :-) xD

"... bo ja na złe reaguję źle"
03 kwi 2010 - 12:53:38
no u mnie też będzie jakoś ponad 3 lata:P
06 kwi 2010 - 14:06:10
Ja od maja 2007 roku pierwsza piosenka którą usłyszałam była ,, Ja do Ciebie" u mojej przyjaciółki bardzo mi się spodobała
06 kwi 2010 - 15:47:36
Ja od lutego tego roku.

Zgadnij kotku, co mam w środku.