od jakiego czasu jesteście fanami happysadu

Wysłane przez eclipse 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: od jakiego czasu jesteście fanami happysadu
06 kwi 2010 - 21:25:55
ja słucham happysad od niedawna, od kilku miesięcy. tak ich polubiłam że zdążyłam już być na jednym z ich koncertów. dla mnie są wyjątkowi, ich piosenki to magia, teksty mistrzowskie. nigdy nie myślałam że mogę tak zafascynować się jakimś zespołem, znam już na pamięć prawie wszystkie piosenki. happysad jest dla mnie lekiem na wszystko i ma ogromny wpływ na to jaką osobą jestem, pozdrawiam wszystkich fanów :)
06 kwi 2010 - 22:10:02
pierwsza piosenka jaka usłyszałam to Wrócimy tu jeszcze pomyślałąm fajna i tyle, nawet nie patrzyłam co to za zespól ani nic...po jakimś czasie usłyszałam łydkę i wsumie od tego się zaczęło, zczaiłam ze to ten sam zespól i tak uwielbiam happysad:D
mee
22 cze 2010 - 22:35:12
ja pierwszy raz usłyszałam w 2004 i od tamtego czasu jestem fanką
(no z roczną przerwą) ;]
22 cze 2010 - 22:47:43
Ja od Półtora roku na okrągło xD
23 cze 2010 - 09:53:44
happysad słucham od niecałego roku i sama siebie zaskoczyłam :-) bo już od dawna żaden zespół nie spowodował tego, że chciałam usłyszeć go na żywo....z happysad było inaczej...mimo, że już nie jestem w wieku nastoletnim i od koncertowania odwykłam :-) ... to dla nich zrobiłam wyjątek.....a rzadko zdarza mi się 'wielbić' jeden zespół bo raczej jestem powściągliwa od 'achów' i 'ochów' ale widocznie mają jakiś magnetyzm w sobie, który mnie przyciąga :-).....wybaczcie, że się rozpisuję ale ja tak jednym zdaniem nie potrafię :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-23 09:55 przez black girl.
27 cze 2010 - 16:52:59
hmmm... ja happysad slucham tak od 2005 roku czyli jakies 5 lat, a pierwsza piosenka jaką usłyszalam to byla "hymn78" ;D

Justyna.
27 cze 2010 - 17:10:25
Pierwszy kawałek usłyszalam 3 lata temu był to ,,Armagedon''. Od tego czasu jestem fanka happysad:P
28 cze 2010 - 11:00:58
pierwszy kawałek, który usłyszałam to był Hymn 78 . to było 4 lata temu. od tego czasu ;]
Kostuchna ;]
18 lip 2010 - 14:24:57
Słucham happysad'u nie cały rok i jak na razie ta kapela w ogóle mi się nie nudzi ,jest wspaniała :)
Racja fanów cały czas przybywa nawet tych małych ;D
20 lip 2010 - 20:37:55
ja przeczytałam o zespole na necie, kiedy na jakimś tam forum chciałam znaleźć smutne rockowe piosenki o miłości, no i wyszło tak, że pierwszą piosenką happysadu jaką usłyszałam, to była Zielara ;p chyba ze dwa, trzy lata temu to było.
03 sie 2010 - 21:32:47
pierwszy raz sluszalam happysad trzy lata temy w szkolnej ubikacji;D
to chyba ten klimat i teksty piosenek sprawily, ze zakochalam sie w nich.
ale nie moge zapominac, ze polowe zawdzieczam mojej kolezance, ktora zaszczepila we mnie tago bakcyla
18 wrz 2010 - 21:27:30
słucham happysad'u od jakichś 4 lat :D nie przerwanie ich podziwiam i coraz bardziej "pogrążam" się w ich muzyce.. i te teksty :)
Myk@
06 paź 2010 - 21:26:37
Ja słucham zespołu od całkiem niedawna, bo od ostatnich wakacji. Na zespół natknęłam się dość przypadkowo, bo poprzez link na gg u mojej znajomej ;D odsłuchałam piosenki i muszę przyznać, że mnie urzekła :) od tamtej pory Happysad należy do moich ulubionych zespołów xD cóż mogę więcej dodać- teksty świetnie opracowane, muzyka też świetna. Po prostu ten zespół jest mega :D
18 paź 2010 - 14:36:09
Ja słucham Happy sad od 4 lat.
18 paź 2010 - 16:21:09
i nadal nie umiesz napisac nazwy zespołu?:D:D

Twoje oczy lubią mnie- i to mnie zgubi.
18 paź 2010 - 16:26:34
No cóż...Trzeba mieć nadzieje że w szkole Małgosia. (oryginany nick musze przyznać, chyle czoła przed autorem) w szkole też jest taki prymasem i uczy się równie szybko ;)....Bo nie pojęte jest dla mnie jak na TEJ stronie można tak napisać nazwe zespołu...
dao
18 paź 2010 - 16:45:05
tak samo jak niepojętym jest, jak można mylić pojęcia: prymas i prymus.
ironia na temat loginu forumowego słaba.

że jakby coś - to nic
koncertówki
18 paź 2010 - 17:21:36
"Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie." :)
19 paź 2010 - 17:12:34
Ja piernicze ja celowo to napisałem!! :D
19 paź 2010 - 17:18:40
"w szkole też jest taki prymasem" To napisałeś celowo ? :P