od jakiego czasu jesteście fanami happysadu

Wysłane przez eclipse 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: od jakiego czasu jesteście fanami happysadu
31 sty 2012 - 14:33:42
Czuję się trochę głupio przy innych, ale............... od nawet niecałego pół roku..... Mimo to, nie dam za wygraną i powiem, że mam już 3 płyty, koszulkę, bluzę i przeszło 65 ich piosenek na mp3 :P
31 sty 2012 - 17:16:13
Ja też w sumie krótko, bo gdzieś od 6-7 miesięcy. I szkoda mi trochę, że tak krótko, bo jak patrzę w archiwum koncertów, to było mnóstwo takich, na których mogłam się zjawić.
19 lut 2012 - 18:15:46
ja słucham "w piwnicy u dziadka" od jakiegoś roku. a tak ze jestem naprawdę ich fanem to od jakiegoś tygodnia :D
05 kwi 2013 - 14:58:59
Słucham happysadu od 2011 roku, ale o samym zespole słyszałam już wcześniej, tylko nie interesowało mnie to po prostu. Pewnego dnia przeglądałam sobie na Facebooku zdjęcia chłopaka, który mi się podobał i zobaczyłam ciekawy opis. Skopiowałam tekst, wkleiłam w google... i zakochałam się w piosence "Mów mi dobrze". :> Od tej pory praktycznie nie rozstaję się z MP3. ;)
06 kwi 2013 - 12:02:06
od końca 2005 roku razem z happysad
28 kwi 2013 - 18:28:10
Ja niedawno zaczęłam ich słuchać i od razu pokochałam. Jakiś miesiąc temu, więc być może jeszcze taką fanką aż nie jestem, ale na pewno wkrótce nie bd mogła bez Happysad'u żyć! :)
04 maj 2013 - 14:50:02
Znać happysad znam od chyba 2008-9 roku. A kocham ich od 2011. Niestety miłość platoniczna. :)
07 maj 2013 - 22:47:59
od jakiś 2 lat :) pierwszy utwór jaki usłyszałam ,,Zanim pójde,, dzięki mojej koleżance i od razu się zakochałam ;)
10 sie 2013 - 22:34:39
Możecie nie wierzyć ale jestem ich fanem od około 2003 roku, miałem wtedy 7 lat i usłyszałem ich kawałek "Wrócimy tu jeszcze", teraz mam ich wszystkie płyty ale dopiero ostatnio udało mi się być na koncercie ale za to jakim, Woodstock!
16 sie 2013 - 20:48:23
Słucham happysadu od grudnia 2010 ;)
26 sie 2013 - 17:34:37
zostałem fanem happysadu w czasie kiedy właśnie została wydana Nieprzygoda. Najbardziej urzekła mnie piosenka "Od kiedy ropą", jednak moim zdaniem najlepszą płytą jest właśnie Nieprzygoda - jest najbardziej ambitnym albumem happysadu.
29 sie 2013 - 19:47:56
ja kojarzyłam happysad z piosenek "Mów mi dobrze" i "Taką wodą być".. któregoś razu kuzynka słuchała sobie "Zanim pójdę". bardzo mi się spodobało.. z czasem, czyli w styczniu 2010, zostałam ich wielką fanką, nakupowałam sobie ich płyt.. od tamtego czasu, kiedy tylko był ich koncert w moim mieście, byłam tam, tylko raz mi się nie udało pójść ;/ i tak oto happysad jest sobie w moim życiu :)
Anonimowy użytkownik
31 paź 2013 - 22:42:56
Ja jakoś od 4 lat, odwiedziłem księgarnię muzyczną i natknąłem się na ich płytę w promocji :D Wtedy zaczął się nasz romans :D
08 lis 2013 - 21:10:38
jestem fanem happysada od jakis 5-6 lat chociaz mam dopiero 18 i znam ich kazda piosenke . Według mnie jest to napewno najlepszy polski zespół :D
17 lis 2013 - 00:43:53
Od trzech miesięcy. Stara już jestem. nie wiem czemu mnie trafili, ale mam obsesję. Sucham ich non stop to jakaś czarna magia. Albo opętanie? HA Ha Ha . Koncert w Białym. Metr od Jareczka i dwa od Kuby Ach poezja, zanik słuchu, sińce na plecach i mega pozywytny kop w prosto w serce. Jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz kasa wypływa na płyty, koszulki i takie tam i to oczekiwanie. Zasięg 200km i jadę tylko szybko bo mi Was brak. Może już więcej nie będę pisać.
17 lis 2013 - 22:00:43
odpowiedź na pytanie brzmi - od 5 dni :)
W tym miejscu DZIĘKUJĘ wyjątkowemu człowiekowi, za wskazanie własciwej drogi muzycznej - tak Cysorzu, o Tobie piszę :* Są piosenki, które będą mi się tylko z Tobą kojarzyć a najbardziej "Taką wodą być". Ty wracasz z koncertu Happysad, który zakończył się w Sosnowcu, a ja delektuję się tymi dzwiękami w domowym zaciszu.
Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam <3
05 lut 2014 - 18:47:27
Hej

Jednak nie tylko ja poznaje dopiero grupę Happysad. Latem 2013 kolega powiedział "ej posłuchaj tego, ale całego bo warto" i tak się zaczęło od ?długiej drogi w dół?.
Nie ukrywam że wahania nastroju wymagają tłumienia muzyką a szczególnie odpowiednimi słowami, to też utwory gospodarzy są chyba najlepszym lekarstwem na smutki?
Po za tym mają to coś ten klimat...
Fajnie by było usłyszeć Was w Kole w WLKP :)
08 lut 2014 - 12:57:53
Siemka, ja zaczełam słuchać happysadu jakis niecały miesiąc temu, koleżanka wysłała mi ich jedną piosenkę i powiedziała że to zajebisty zespół, i oczywiście zgadzam się z nią są super, a moja ''droga'' z happysadem zaczela się od piosenki ''Długa droga w dół'' na poczatku najbardziej mi sie spodobała, ale wiem że i tak jest jeszcze wiele wiele innych fajnych kawałków, przesłuchałam ich wszystkie płyty ii podobaja mi sie wszystkie piosenki. Niedługo koncert w Gdańsku, mam nadzieję, że uda mi się na niego wybrać !! ;)
06 lip 2014 - 10:15:02
Moja historia z Happysadem jest nieco burzliwa. Pierwsza piosenka - Zanim pójdę, usłyszana gdzieś tam w radio lub na składance od kolegi. znajomi niezdrowo podnieceni, a ja słuchać już tego nie mogłam. Jako że moja przyjaciółka ich uwielbiała, byłam zmuszona wysłuchiwać ich utworów z każdą wizytą u niej. Aż w końcu trafiło mnie Jeszcze, Jeszcze :) i tak trafiona jestem już 8-9 lat, z niecierpliwoscia oczekujac kolejnych plyt ;)
30 lip 2014 - 21:40:12
Wszystko zaczęło się od "Zanim pójdę". Koleżanka udostępniła to na fejsie. Piosenka nie wpadła mi w ucho, ale jak kilka razy posłuchałam to spodobało mi się. Później miałam fazę na "Łydkę". Szukałam innych piosenek. "Taką wodą być", "Wrócimy tu jeszcze", "Ja do Ciebie". Fanką happysadu jestem może od września 2013. Żałuję, że nie zostałam nią kilka miesięcy wcześniej, pojechałabym wtedy może na Jarocin Festiwal gdzie happysad grał. Niestety nie pojechałam (lenistwo).
Happysad wiele zmienił w moim życiu. Piosenki chłopaków były ze mną wszędzie - gdy miałam doła, gdy wychodziłam na dwór, do szkoły, czasem w szkole, gdy spotykałam się ze znajomymi...
Uwielbiam.