Stare duż o lepsze!

Wysłane przez bartekchmiel 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Stare duż o lepsze!
11 lut 2013 - 19:45:44
Płyta "Mów mi dobrze" jest jeszcze w miarę do posłuchania, fajna. Ale te coś "ciepło/zimno" to po prostu tragedia! Poprzednie płyty były super, dla każdego. Ta nowa płyta to została zrobion chyba dla dzieci i gówniar po 12 lat, które są zasłuchane w muzyce, która jest dosyc nowoczesna. Ludzie po 50 lat mogli słuchac kiedys Waszych płyt, a teraz? Dupa!!!
Re: Stare duż o lepsze!
11 lut 2013 - 21:39:36
To jest Twoje zdanie, nie wypowiadaj się za innych. Może ludziom po 50 lat się właśnie spodobała najnowsza?

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
11 lut 2013 - 23:24:33
moja babcia lat 66, w samochodzie mawia ostatnimi czasy do mnie tak: "puść no wnusiu to o tej krwi " (ma na myśli ciepło/zimno).
bartekchmiel, your argument is invalid.
11 lut 2013 - 23:53:06
Każdy ma swój gust, jednemu może się podobać innym nie, ale uogólnienie "Ta nowa płyta to została zrobion chyba dla dzieci i gówniar po 12 lat, które są zasłuchane w muzyce, która jest dosyc nowoczesna" jest co najmniej śmieszne,
Zespół z płyty na płytę gra coraz "progresywniej" rozwijając swój warsztat, utwory są bardziej przemyślane, aranżacja jest o wiele bogatsza w porównaniu do początkowych nagrań co za tym idzie muzyka jest dojrzalsza, teoretycznie powinna trafiać do bardziej ambitnego słuchacza. Jeżeli ta muzyka trafia do "gówniar po 12 lat" to muszę im pogratulować całkiem dobrego gustu ;)
12 lut 2013 - 21:03:24
Pamiętaj też, że płyty nie są wydawane tylko pod publikę, jeśli coś artystom coś się podoba to po prostu to robią :D
13 lut 2013 - 14:51:30
Szuvi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zespół z płyty na płytę gra coraz
> "progresywniej" rozwijając swój warsztat, (...)

Progres w rocku regresywnym...
Chłopaki chyba muszą zmienić określenie swojej twórczości ;-)

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
13 lut 2013 - 20:55:45
Proponuję poczytać nowsze wywiady gdzie panowie odcinają się od metki "rock regresywny" ;) Zresztą nie mówię tutaj o typowym progres rocku, a raczej o dosłownym znaczeniu tego słowa czyli postępie w porównaniu do początkowej działalności.

Edit: Dokładnie tutaj: " Nie wiem, czy nasza etykietka ?regresywnego rocka? ? przekorna bo przekorna, ale jednak ? jest dalej aktualna, bo zespół naprawdę oddał się poszukiwaniom." [www.terazrock.pl]

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 20:59 przez Szuvi.
13 lut 2013 - 22:44:07
Zespół stworzył już swoją dobrą markę. Powinni dalej tworzyc taką muzę, nic nie zmieniac. Większośc ludzi woli ten "stary happysad".
14 lut 2013 - 02:51:59
czyli uważasz, że powinni tworzyć pod publiczkę, bo większość tak woli ? zgłupieliby chyba. robić coś, czego się nie chce, zamiast przeć na przód to ciągle tkwić w tym samym, twórczo wcale nie dojrzewać ? Myślę, że właśnie wtedy straciliby wielu fanów, bo staliby się po prostu nieautentyczni. niech komponują, nagrywają to co im w duszy gra. dajcie im instrumenta, niech z nimi robią co chcą :D tak będzie najlepiej.
14 lut 2013 - 22:45:17
Kurcze! Właśnie wspaniale, że Chłopaki się rozwijają!
Jeśli czują potrzebę zmian to niech je wprowadzają, zwłaszcza, że wychodzi im to na prawdę dobrze :)

Już "Mów mi dobrze" była nieco odmienna od pozostałych i bardzo cieszę się, że Panowie nie zrobili kroku w tył, tylko się spieli i stworzyli na prawdę dojrzałą, świadomą płytę, która, mimo, że nieco inna, nadal jest "happysadowa", czyli po prostu świetna :)

Ile jest ludzi tyle będzie opinii.. i też nie można dogodzić wszystkim. Piszesz, że większość fanów woli "stare"... skąd masz taką pewność? Sądząc po ilości kupionych albumów, recenzjach itp. jest wręcz przeciwnie. Poza tym fani przychodzą i odchodzą nieustannie. Trwa ciągła rotacja :P Choć są i tacy, którzy zostaną do końca ^^
Osoby, którym nie podpasowała najnowasza płyta wcale nie muszą jej słuchać :) happysad ma jeszcze cztery inne, świetne wydania! :D

Podsumowując, to, że Panowie hmmm w pewnym sensie dojrzewają wcale nie znacza spadku jakości ich muzyki, Oni po prostu tworzą coś innego- a "inne" nie znaczy gorsze.
20 lut 2013 - 00:02:03
Dla mnie ostatnia płyta jest w porównaniu do pierwszych płyt, bardziej dojrzała.
Dołączają nowe nuty,instrumenty,goście w ogóle ta muzyka jest inna, bardziej że tak powiem muzykalna :)
Oby tak dalej!
Osa
25 mar 2013 - 16:58:15
Jak dla mnie pierwsze dwie płyty są wybitne. Fajne muzycznie, a ambitność, wrażliwość i uniwersalność tekstów sprawia, że nie ustąpują niczym twórczości Myslovitz ( a to już sztuka!!!). Trzecia trochę słabsza, ale też dobra. "Mów mi dobrze" - tu niestety dolina. W tekstach jest mnóstwo błędów językowych, są infantylne, nie ma w nich tej wrażliwości i tej uniwerslanośći, co na początku. "Mów mi dobrze" to jedyny kawałek z tej płyty, który trzyma poziom. Na potwierdzenie dodam, że słuchacze tej płyty to w większości dziewczyny w wieku około 15 lat. Nic nie insynuuję, ale odnoszę wrażenie, że właśnie one były w przypadku tej płyty targetem. "Ciepło/zimno" to powrót do naprawdę dobrej muzy z pierwszych płyt. Bardzo pozytywnie mnie ta płyta zaskoczyła (choć singiel "Wpuść mnie" bardziej pasowałby właśnie na "Mów mi dobrze").