Bez znieczulenia

Wysłane przez Michuu07 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Bez znieczulenia
10 kwi 2013 - 00:49:26
Cześć !
Od kilku lat jestem fanem happysad'u i tej mega twórczości którą prezentujecie ! ostatnia płyta jest świetna, można słuchać godzinami i nie nudzi się nigdy, zakup w preorderze okazał się świetnym prezentem, który sobie zrobiłem i jestem dumnym posiadaczem wersji z autografami.
Chciałem zapytać się was odnośnie tej płyty i utworu "Bez znieczulenia" czy jest możliwość żebyście, a zwłaszcza pan Artur Telka podesłali mi jakąś pomoc odnośnie gry na basie tego utworu...
niezręcznie tak pytać, ale za 3 tygodnie kończę Liceum i później matura i po wspaniałych latach z moją klasą i z całym rocznikiem, chciałem zagrać ostatni raz z naszym szkolnym zespołem na zakończenie roku.
i wybraliśmy ten utwór, ponieważ najnowsza płyta jest świetna pod każdym względem dla nas...
bardzo zależy mi na tym, żeby zagrać to na basie wtedy, tylko nie wiem czy będę umiał i ciężko jest mi wysłuchać w tym utworze jak to zagrać...
jeśli członkowie zespołu to czytają i mógłbym prosić o pomoc, tabulaturę czy cokolwiek to proszę.
pozdrawiam ! i życzę dalszej owocnej pracy nad kolejnymi krążkami !! :))

Jeśli ktoś z forumowiczów mógłby mi pomóc, będę bardzo wdzięczny