Pytanie do kogoś obeznanego

Wysłane przez Ciekawski 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Ciekawski
Pytanie do kogoś obeznanego
17 sie 2013 - 22:43:08
Witam. Ja to tak w sumie z przelotu tu wpadam, chciałem zapytać o wzmiankę na temat happysadu w piosence zespołu Strachy na Lachy "I can't get no gratisfaction". Rozumiem, że tekst piosenki obrazuje w jakiś tam sposób "internetowych napinaczy", ale niektóre fragmenty tekstu na upartego można by było podciągnąć pod jakieś sytuacje z życia osób tam wymienionych. I teraz chciałbym przejść do sedna: czy fragment: "ten co śpiewa w happysadzie się porzygał na wywiadzie" został zainspirowany jakąkolwiek sytuacją, która miała miejsce w rzeczywistości, czy to po prostu fikcja literacka? Pytanie nie ma na celu obrażanie kogokolwiek, po prostu czysta ciekawość. Możliwe też, że odpowiedź została już udzielona (używałem opcji szukaj, nie znalazłem nic), to wtedy po prostu wykasować temat po proszę, żeby forum nie zaśmiecał.
Re: Pytanie do kogoś obeznanego
18 sie 2013 - 13:08:05
Mi sie wydaje ze Grabaz spiewal to po prostu :) nie wydaje mi sie zeby taka sytuacja miala miejsce :)
Ciekawski
18 sie 2013 - 13:51:43
Też mi się tak wydaje, mimo to jak już wspomniałem - kilka fragmentów odnosiło się do prawdziwych sytuacji (np. "Muniek w Pszowie"). Mam nadzieję że ktoś ostatecznie moje wątpliwości rozwieje.
izala
20 sie 2013 - 15:30:35
Chłopaki z zespołu na facebooku odnieśli się do piosenki Strachów. Z ich słów wynikało, że wers o wokaliście happysadu nie jest oparty na faktach ;)
Pozdrawiam!
20 sie 2013 - 19:01:09
Fikcja. :)