młode zespoły nieznane?

Wysłane przez downandout 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: młode zespoły nieznane?
11 gru 2012 - 00:13:35
OFFENSYWA to młody, szczeciński zespół grający energetyczną muzykę z pogranicza Punk & SKA. Kapela powstała w 2006 roku, pod szyldem NO FUTURE. Aktualnie, od początku 2012 roku występuje pod nową nazwą OFFENSYWA i dzielnie podąża do przodu poprzez meandry polskiej sceny, regularnie koncertując we wszystkich zakątkach naszego kraju.

Zespół ma na swoim koncie występ podczas XVII Przystanku Woodstock (2012), gdzie miał przyjemność zagrać na scenie Pokojowej Wioski Kryszny, występ podczas koncertu z okazji 25-lecia zespołu Farben Lehre, udział w finale Festiwalu Młodych Talentów "Gramy 2008", organizowanym Przez Polskie Radio Szczecin, nagrodę publiczności na festiwalu "Rykowisko 2008" oraz ponad 100 koncertów zagranych na terenie całego kraju u boku innych wykonawców.

W sierpniu 2012 roku, nakładem wrocławskiej firmy Lou&Rocked Boys, ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany "Jest jak jest", który zawiera 13 autorskich kompozycji, utrzymanych w stylistyce melodyjnego punk rocka. Wszystkie autorskie teksty są pisane w języku polskim, co zdecydowanie wyróżnia młody band na krajowym podwórku, gdzie w nurcie neopunkowym dominuje przekaz anglojęzyczny. Podczas swoich koncertów szczeciński kwartet zdecydowanie stawia na żywiołowość, dobrą zabawę, konkretne treści oraz solidne brzmienie. Na żywo, oprócz własnych kompozycji wykonują również dwa covery z repertuaru amerykańskich potentatów, takich jak Green Day czy Rancid. Szczecińska OFFENSYWA to nowa energia na polskiej scenie, powiew świeżości oraz esencja młodości w czystej formie, bez cwaniactwa, oportunizmu i gwiazdorskich zapędów. Dumnie i pewnie podążają do przodu, nie oglądając się na innych...

Singiel "Zakazana Piosenka " w serwisie YT

[www.youtube.com]

oraz tytułowy utwór "Jest jak jest"

[www.youtube.com]

znajdziecie Nas na

WWW.FACEBOOK.COM/OFFENSYWAPL

DO ZOBACZENIA :))))
Vetacri
31 gru 2012 - 11:59:14
Cześć Na przywitanie taki kawałek:

[www.youtube.com] ? Freedom

Co myślicie?:)
23 sty 2013 - 14:48:43
Chciałbym polecić zaprzyjaźniony zespół z Warszawy. Dzisiaj odbyła się premiera singla We Won't Die. Naprawdę jaram się i bardzo polecam ;-)
Singiel do odsłuchu tutaj -> [www.youtube.com]
Jak komuś się spodoba to szukać na fejsie City Of Mirrors lub www.cityofmirrors.pl

Pzdr

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
Obadajcie zespół ze Śląska... Pan Stian. Planują wydać na jesień płytę

[www.youtube.com]

[www.facebook.pl]
09 mar 2013 - 23:22:03
Młody zespół z Wielunia.
Dobre riffy. Ciekawy wokal.
Polecam :)

[www.youtube.com]
Kawałek z Dema.

można ich polubić na fejsbóku
[www.facebook.com]
11 mar 2013 - 14:34:18
A tutaj baardzo fajna kapela z mojego miasta Pabianic. Linią melodyczną bardzo przypominają Myslovitz.
Jako ciekawostka, ostatnio skumplowali się z Lorein'em i chyba nawet jakiś wspólny koncert był. Polecam,
[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
11 mar 2013 - 15:57:49
A to i ja polecę zazpół ode mnie z miasta - Forbidden Souls :)

[www.youtube.com]

No i Ich strona na fejsie:

[www.facebook.com]
20 maj 2013 - 14:15:22
Polecam profil na youtubie Project Sound:

[www.youtube.com]

Założony niedawno by promować młode zespoły. Kontaktujcie się z nimi jeżeli macie fajny materiał.

A ja polecam zespół który pojawił się tam jako drugi:
[www.youtube.com]
23 maj 2013 - 17:48:30
Ja polecam świetny amerykański zespół Breaking Benjamin

[www.youtube.com]
15 lip 2013 - 12:45:22
Zapraszam młode zespoły do wspólnego koncertowania w naszym klubie.
Możliwość organizowania prób
tel.kont.22 814-85-62
www.klubbilardowy.waw.pl
20 sty 2014 - 17:45:41
[www.youtube.com] Co o nich sądzicie?
27 sty 2014 - 23:42:19
[www.facebook.com] Polecam serdecznie ! :)
14 lut 2014 - 09:26:04
proponuję Burek! Dobry Pies [ [www.facebook.com] ] nie taki młody, bo trochę już chłopaki grają, ale warto posłuchać, kawał dobrego punkrocka :)
Ja proponuję posłuchać tego :)

Blue Horizon Band