[OT]Dredy... warszawa... kielce..

Wysłane przez cegla 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: [OT]Dredy... warszawa... kielce..
24 wrz 2009 - 18:52:00
Przepraszam ale muszę :D :D :D :D :D po pięciu latach :D
25 wrz 2009 - 22:09:00
Na dobrą poradę warto czekać latami....;) hehehe
29 wrz 2009 - 11:06:43
no, a nuż mefirst dojrzał już do decyzji ;)

Chciałem zrobić sobie dredy w Warszawie, lub okolicach i miałem dużo wątpliwości, ale wreszcie się zdecydowalem i jest super! Wszystko, co miszą na tych wszystkich forach to bzdura.... jak masz juz mocne i zbite dredy (tzn. mocno przerobione szydelkiem) to mozna myć jak tylko często się chce :) stereotyp że dredziarze to brudasy czas obalić... wiadomo czym cześciej się myje na początku tym bardziej się rozwalają, ale potem jest już luzik :) ale generalnie to jestem zadowolony bo trafiłem na odpowiednią osobę, z którą wszystko obgadałem i bylo spoko, polecam Elę :) mail elzbieta291@o2.pl, podpisuje się cobrahair i ma np. galerię na myspace
JAK DREDZIKI W WAWIE TO TYLKO U ELI! serdecznie wam ją polecam robiłem u niej dredy już 5 lat temu (w miarę tanio, bezboleśnie, fajna atmosfera, szybko, sprawnie bo ma wiele lat doświadczenia w salonach ittd.ale mi robila prywatnie) i byłem bardzo zadowolony trochę przedłużaliśmy je wlosami syntetycznymi bo mialem wtedy trochę krótkie wlosy, potem niestety musiałem się wyprowadzic z wawy i poprawiać/dokręcać dredy u jakiś innych dreadmakerow bo miałem bardzo daleko do wawy i dopiero wtedy mialem porownanie i dopiero wtedy ją doceniłem, bo jakoś u takiego pana co dokręcałam trwało to samo 2 razy dłużej, 2 razy więcej zapłaciłem i bolalo, więc teraz jak jestem spowrotem w Warszawie to robię tylko u niej i jest super... podaje maila do niej elzbieta291@o2.pl a fotki dredzikow znajdziecie wpisujac w google myspace cobrahair
Jean Valjean latami zapuszczałeś włosy...do ramion? muszą Ci bardzo wolno rosnąć włosy :) ja mam dredy 2,5 roku i nie żałuję.
Jakby ktoś szukał to moge poprawić/dokręcić dredy na terenie kielc lub starachowic. ;)