Pokombinowałem z happysadem na pianinie...

Wysłane przez maciek764 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: Pokombinowałem z happysadem na pianinie...
28 lis 2009 - 15:54:50
No właśnie...
zeszyty z nutami to byłoby to...
;D
Ja się pisze jako pierwsza klientka na nie...
29 lis 2009 - 11:30:19
No czad ;] Dzieki za nutki do "ja do ciebie". Czy mógłbyś dodać więcej ?
30 lis 2009 - 11:10:48
Sponsora już nie szukam, środki się znalazły ;p

Co do nut... jeszcze Czołgi.
[maciek764.republika.pl]
A ja wciąż czekam i żywię nadzieję iż obdarzysz nas nutkami do piosenki "Długa droga w dół" ...
05 gru 2009 - 20:12:17
ei...
przecież Czołgi już podawałeś wcześniej...

czekam na inne nowe...

a może i ja coś wykombinuję...;D
Właśnie obejrzałam twój wykon i naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Myślę sobie, że może dzięki Tobie uda mi się spełnić marzenie. Zawsze chcieliśmy z narzeczonym aby na naszym weselu były utwory happysad (zwłaszcza, że jesteśmy młodzi i będziemy mieć dużo młodych gości:), no ale Mistrzowie u nas nie zagrają , bo wiadomo nie ten poziom;d Ale Ty.....hmm... co Ty na to ? Najbardziej zależy nam na utworze : "taką wodą być" na pierwszy taniec, więc przemyśl to:)
06 gru 2009 - 18:03:46
łoo jaka propozycja ;)
09 gru 2009 - 20:25:26
@Pani d, to może chłopaków z hs poproś, w końcu "Trzy stówki wszystko":)

Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
hehe myślę, że taki zespół jak Happysad raczej nie gra na weselach ;p;p Hmm...ale pomarzyć zawsze można: nie dość,że piękna piosenka to jeszcze zagrana przez TAKI zespół, chyba dostałabym zawału na swoim własnym weselu ;) No ale może dzięki Maćkowi, chociaż w połowie spełni się część marzenia....zobaczymy:)
17 gru 2009 - 17:36:23
Nie jestem fanem muzyki czysto klawiszowej , roz******* tym system !

Gratulacje

=========================================================================

-Dlaczego nie warto ufać kobietom ?
- Głupotą jest ufać czemuś , co krwawi pięć dni i nie zdycha
Maćku, Maćku, gdzie zniknąłeś?
03 kwi 2010 - 13:31:28
Witam!
Gram na keyboardzie już 10 lat (2 lata nauki prywatnie resztę sam), po pewnym czasie nauki mój nauczyciel powiedział że mam fenomenalny słuch, no ale przy tobie Maćku to ja wymiękam! Bardzo Cię proszę, wręcz na kolanach, o nuty do "Taką wodą być"!!! P.S. 27.03.2010r. HS dał świetny koncert w Rzeszowie.
13 kwi 2010 - 02:44:36
Super.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zafundowałeś mi długie godziny śpiewania :)

Jeśli możesz, nagraj ŁYDKĘ.- będę wdzieczny ;-)
Czy mógłbym prosić o nuty Happysad długa droga w dół proszęęęęęęęęęęęę
Są one mi bardzo potrzebne!!! ;-)
Czy mógłbym prosić o nuty Happysad długa droga w dół proszęęęęęęęęęęęę
Są one mi bardzo potrzebne!!! ;-)
mój mail kzolo@op.pl
27 kwi 2010 - 09:41:12
szczere gratulacje ! Słuchając tego jestem pod dużym wrażeniem, uchyliłbyś może rąbka tajemnicy gdzie można dostać nuty czy cokolwiek innego ? z czego korzystasz, by zagrać te utwory ? Jeżeli z nut, byłabym dozgonnie wdzięczna, jakbyś mógł wysłać na forum, bądź na : kudrykiewicz@wp.pl
Dołączam się do zasłużonych gratulacji!!! Jesteś niesamowity! ; ) Jestem wręcz zakochana w "Taką wodą być", zresztą jak i w całej twórczości HS - dlatego byłabym Ci ogromnie wdzięczna, gdybyś zaszczycił mnie przysłaniem nut do tego kawałka ; ) Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!!! mój mail : katjurek@gmail.com
Witam,
poczytałam sobie troszkę i byłabym bardzo wdzięcznagdyby ktoś zechciał wysłać mi nuty do wyżej wymienionych piosenek Happysad'a na mail'a.Mój e-mail to : kingulka13@gmail.com
Będę wielce wdzięczna za pomoc ^^
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie,
Suriko
17 sie 2010 - 00:07:41
długa droga w dół... normalnie sie zakochałam na nowo w tej piosence... i niesamowicie fantastyczny cover "my imortal"

I niby jest wygodnie a jednak czegoś brak...
Re: :)
11 paź 2010 - 18:49:17
Witam :) Pięknie grasz, jestem pod wielkim wrażeniem, nie moge przestać słuchać... mmm...
czy mogłabym prosić nuty do : Taką wodą być, Jeszcze, jeszcze i Nie ma nieba?? Proszą wyślij mi na daria_14_93@o2.pl
Gorąco ściskam i pozdrawiam :)