Wasze ulubione książki?

Wysłane przez Loro 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: Wasze ulubione książki?
07 cze 2010 - 18:43:09
"Lesio" jest boski - przy akcji ze słoniem, a potem sytuacji z buhajem dostałam takiego napadu śmiechu, że rodzina przyszła mnie ratować xD
07 cze 2010 - 19:55:14
oraz wszystkie akcje z Bjornem..

polecam także Milczenie Owiec, o którym pewnie większość słyszala :)

Twoje oczy lubią mnie- i to mnie zgubi.
07 cze 2010 - 21:03:21
Czytałam, czytałam ;)
a ja polecam książkę, która jest wręcz idealna ;)
tylko dłuższa by mogła być... :p

Stephen King - Skazani na Shawshank ;)
08 cze 2010 - 19:28:46
Ooo, Milczenie owiec jest genialne. Przeraża mnie bardziej niż film.
11 cze 2010 - 20:40:39
Ja tam lubię Zmierzch i całą tą sagę...
Ale czytam też kod da Vinci i bardzo mi sie podoba....
12 cze 2010 - 17:31:19
Lem i Tolkien wszystko, "Weronika postanawia umrzeć"Paulo Coelho i ogólnie kocham czytać;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-12 17:33 przez audiofilka.
03 lip 2010 - 19:38:46
Książki w stylu "My,dzieci z dworca ZOO" podobały mi się kiedyś potem mniej mi się podobały więc omijałam, ale wczoraj zaczęłam czytać "Milion małych kawałków" - robi wrażenie i trudno się od niej oderwać.
10 lip 2010 - 18:26:32
Tę książkę przeczytałam już dosyć dawno aczkolwiek nigdy nie mogłam się zebrać żeby tu to napisać ;)
Lecz zapisałam sobie ten fragment, oto on :
"Zamiast wyjść warunkowo Andy odbyłby Długą drogę w dół"
Stephen King- Skazani na Shawshank :)

"Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule. "
16 sie 2010 - 00:34:52
wyda się pewnie dziecinne, że lubię Harrego Pottera no ale cóż IMO fantastyczna książka:) a pozatym to Paulo Coletho tez ma fajne książki:)

I niby jest wygodnie a jednak czegoś brak...
17 sie 2010 - 01:15:18
ja osobiście nie lubię Paolo Coelho. czasem zdarzy mu się coś mądrego powiedzieć, ale moim zdaniem sili się na głębię w swoich książkach i nie do końca mu to wychodzi :)
a Harry Potter... uwazam, ze Rowling pogubiła się w stworzonym przez siebie świecie, chociaż w sumie nawet lekko się go czytało i tu duży plus :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-17 01:16 przez dais.
17 sie 2010 - 10:09:11
Ja z książek Coelho znam jedynie "Weronika postanawia umrzeć" I to dlatego, że moja kuzynka to przeczytała i wychwalała nad niebiosa :p a co do Rowling to się zgadzam z Dais, że bardzo lekko się czyta ;) Można sobie przeczytać spokojnie 2 książki po 500/700 str. w jeden dzień. No i co najważniejsze : przyjemnie się czytało :) Nieraz do tego powracam aczkolwiek nie jest już to samo co kiedyś jak po raz pierwszy ją czytałam. ;p
17 sie 2010 - 18:20:30
Z ksiazek Coelho do gustu przypadlo mi "Jedenascie minut" i "Weronika postanawia umrzec". Aktualnie jestem swiezo po przeczytaniu "Corki oficera" i jestem pod ogromnym wrazeniem, mimo, iz w pewnym momencie ksiazka stala sie troche uciazliwa, jakby pisana dalej na sile. Mimo wszystko polecam. :)

A serce to nie serce, to tylko kawał mięsa.
19 sie 2010 - 17:45:55
Hej. Jak to się stało że jeszcze nie czytałam Stephena Kinga? Albo nie pamiętam że czytałam... W każdym razie nadrobie, bo widzę, a raczej czytam, że jest niezły. Wracając do sagi zmierzch to nie czytałam gdyż stwierdziłam, że nie będę jak stado owiec goniące za nowościami. I nie czytałam, ale wszystko przede mną. Harrego Pottera przeczytałam od deski do deski, wszystkie części, także mam do tego duży sentyment. Czytam wszystko co popadnie i jeszcze nie trafiłam na autora, który szczególnie przypadł by mi do gustu, ale (wybaczcie że się powtarzam) wszystko przede mną;D
19 sie 2010 - 17:48:54
PS: Polecam książkę "Rok wieloryba". Niestety nie pamiętam nazwiska autorki ale książka całkiem niezła:)
19 sie 2010 - 20:34:48
"Myszy i ludzie" Johna Steinbecka, "Forrest Gump" Winstona Grooma i "Przeklinam cię ciało" Wandy Lachowicz. Tyle mi na razie przychodzi do głowy. A no i jeszcze uwielbiam czytać sztuki Mrożka :)

Yes, I don't.
19 sie 2010 - 21:25:50
ja sagę Zmierzch przeczytałam na dłuuuuuugo przed tym, jak się zrobiła popularna, zanim ktokolwiek pomyślał o filmie.
i, szczerze, wtedy patrzylam na nią zupełnie inaczej niż teraz, przez pryzmat aktorów i ślepo zakochanych fanek, które popsuły cały urok tej, niezłej szczerze mówiąc, książki

19 sie 2010 - 21:59:04
Gabryśka ! Zaiste powiadam Ci ! Przeczytaj Kinga ;)
Nie bez kozery jest moim ulubionym pisarzem ;) A najbardziej polecam "Lśnienie"
Naprawdę zajebiste.
19 sie 2010 - 22:58:54
moja ulubiona książka Kinga to "Miasteczko Salem" , chociaż "Lśnienie" również polecam :D

20 sie 2010 - 07:56:37
Z Kinga to ja Wam jeszcze polecę "Misery" i "Serca Atlantydów"

Yes, I don't.
20 sie 2010 - 10:15:41
"Skazani na Shawshank" "Zielona Mila" "Nocna Zmiana" i może "Ręka Mistrza" :)
No Gabryśka, masz lektury zapewnione już do końca wakacji :)