PILNEE!!

Wysłane przez Tomek095 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
PILNEE!!
18 maj 2013 - 16:20:40
mam waża sprawe..

1. Czy zrobienie tatuażu z cytatem z hs jest dobrym pomysłem?
2. jak tak to jaki to cytat?
Re: PILNEE!!
19 maj 2013 - 14:51:12
Zależy, czy ten cytat przez Ciebie przemawia.., czy jest hmm "fragmentem Twojej duszy". Zadawanie takich pytań jest trochę niemądre..Cytat powinien, albo mówiąc już pełnoobrazowo- tatuaż powinien być sprawą indywidualną.. Jeśli już ktoś się na niego decyduje to kurcze chyba sam powinien wybrać tekst, wzór czy co tam chce mieć na sobie. Bo po co nosić na skórze coś z czym się nie identyfikuje, co nie znaczy dla nas nic..
23 maj 2013 - 17:45:55
Co racja, to racja. Jednak niektórzy nie mają kogo się poradzić i pytają właśnie na forach internetowych. poza tym tutaj można pisać nawet o kolorze majtek, jakie się ma na sobie. Gdybym ja chciała sb zrobić tatuaż z cytatem happysadu, wzięłabym jakiś tekst z piosenki, który byłby jakby odzwierciedleniem mojego "ja". Zależy, jakim człowiekiem jesteś i co cb interesuje.
25 maj 2013 - 15:37:11
Odpowiedź na pytanie pierwsze: nie. Pisze Ci to osoba, której za gówniarza chodziło po głowie wytatuowanie sobie loga hs (na szczęście mi przeszło...).
Odpowiedź na pytanie drugie: jeśli zadajesz takie pytanie, to tym bardziej nie.

"To forum... jest jednym WIELKIM off'em..."