Od ilu lat wpuszczają na koncert??

Wysłane przez BrudnaCorkaSida 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
BrudnaCorkaSida
Od ilu lat wpuszczają na koncert??
06 lis 2006 - 15:15:59
Chodzi mi dokładniej o koncert w Łodzi w Fanaberii... a więc od którego roku życia można tam iść?? Podrawiam wszystkich ;*
Re: Od ilu lat wpuszczają na koncert??
06 lis 2006 - 15:53:12
Czy to ma jakieś znaczenie ;>?
06 lis 2006 - 16:35:07
nie ma ograniczeń, wskazanym jest jednak przybycie pod opieką dorosłego w przypadku gdy ma się mniej niż 14 lat.

że jakby coś - to nic
koncertówki
maueconieco
06 lis 2006 - 19:52:07
bosh... to ile Ty masz lat że się o takie rzeczy pytasz? :)
08 lis 2006 - 09:31:41
nie bosh tylko są kluby, które mają takie ograniczenia i pytanie jest jak najbardziej na miejscu.
happysad chyba ogólnie przyjmuje na koncerty młodzież w wieku każdym, reszta zależy od konkretnego klubu, ale w dzisiejszych czasach zamiast niewpuszczania stosuje się raczej oznaczenia osób spełniających kryteria do kupna piwa ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2006-11-08 09:32 przez xero.
09 lis 2006 - 00:20:53
No dobrze, to jeszcze raz nasz stały komunikat w tej materii:

Na wszystkich koncertach zespołu happysad nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dotyczących zakupu biletów i wstępu na koncert.
Jedyne stosowane ograniczenia wynikają z przepisów prawaraz zdrowego rozsądku i względów bezpieczeństwa. A zatem:
1. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie koncertu pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu (osoby pełnoletnie prosimy o nie wspomaganie w zakupach, albowiem jest to również czyn zakazany prawem i konsekwencją również może być usunięcie z koncertu wraz z osobą, dla której alkohol został zakupiony)
2. Osoby poniżej 15 roku życia powinny znajdować się pod opieką osoby pełnoletniej. UWAGA! w niektórych klubach (np. w Stodole) jest to warunek wstępu do klubu.

I to by było na tyle. Bawcie się dobrze i bezpiecznie.

hares

porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
09 cze 2009 - 18:45:48
Ja mam takie pytanie. Mam 13lat i chce pojechać na koncert sabatonu. I nie wim czy moge sam?
09 cze 2009 - 19:51:41
Skoro masz 13 lat to czytać powinieneś umieć ;-)

Pozdro

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
19 cze 2009 - 18:11:14
Dzięki hares za uświadomienie. Nie mnie znaczy. :)
29 cze 2009 - 19:02:05
Prawdę mówiąc dobrze by było, gdyby wpuszczali od 18 ;]
no ale, cóż...
29 cze 2009 - 19:21:08
niektóre zespoły mają jakieś demoralizujące piosenki itp w tym przypadku nawet zrozumiałabym ograniczenia wiekowe ale w tu nie widze takiej potrzeby.
31 lip 2009 - 20:10:46
Jedyne co może młodych uderzyć to łydka, noc jak każda inna i z pamiętnika ;) ale patrząc na dzisiejszą młodzież nie jest to chyba aż tak poważny problem ;) Ogólnie na koncerty tak od 15 roku życia się zaczyna chodzić bo wtedy już pomału doceniasz muzykę i rozumiesz troszkę text, co akurat (texty) przy HS jest bardzo ważne ;)
A tam z Sabbatonem - dla własnego bezpieczeństwa radzę poczekać te parę lat. Bo nieświadomie można oberwać w pogo co nawet dla pełnoletnich bywa bolesne :)
(Chociaż pogo na juwenaliach w Lesznie w trakcie HS też zostawiło mi kilka siniaków, ale to szczegół :D )
04 sie 2009 - 02:02:03
Nie trzeba tańczyć pogo na koncercie chyba? Ja raczej starej daty i jeszcze nie tańczyłam, ale kto wie, co człowiekowi do łba strzeli? ;)

Czy Młodych może uderzyć Łydka? Zależy ile mają lat, bo znam takich co tekst znają, ale nie całkiem rozumieją o co chodzi ;)

A co do wieku wpuszczania na koncerty - np. na stadionie Syrenki sprawdzali dowody i młodszych nie wpuszczali (bynajmniej oficjalnie, a ja staram się nie kłócić z ochroną), ale juz w Stodole maluchy pod opieką dorosłych wpuszczają i owszem, podobnie w Proximie :)

taka jest moja koncepcja
tak ja to widzę
20 sie 2009 - 21:01:42
claudyn nie masz prawa tak pisać bo muzykę 9 aprzynajmniej taką jak ta ) może słuchać każdy!
21 sie 2009 - 11:02:00
Święta racja ;-)

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
22 wrz 2009 - 21:19:19
no sorry, ja mam np. 14, i co, mam nie słuchać muzyki i/lub nie chodzić na koncerty tylko dlatego? Jakbyś miała 14 lat i słyszała coś takiego to na pewno by ci nie było miło. No ja rozumiem, jak przyjdzie jakaś rozchichotana nastka i się będzie lansować, wypije trzy piwa i padnie, a potem ją ochrona wyniesie. Ale są ludzie, którzy mimo dosyć młodego wieku są raczej normalni, nie piją i nie płaczą, jak w pogo zarobią siniaka.
22 wrz 2009 - 21:24:18
ej dobra, po co szukać zaczepki, już chyba rozwiązał się temat i to jakiś... miesiąc temu? :)
22 wrz 2009 - 21:26:59
Ech, sorki, nie patrzyłam na datę ;p
agatka
02 paź 2009 - 22:57:25
haha ja weszlam bez problemu a mam 14 lat ;p;p

i nawet ochrona nie miala problemow !

zawsze Cie wpuszcza ( jak wygladasz na starszego niz jestes ) i jeszcze nigdy nie mialam tak zebym nie weszla na koncert HS a chodze od 1 roku wiec...

wystarczy nie rozrabiac i tyle ;)
24 paź 2009 - 16:28:34
Przepraszam za wypowiedź nie związaną z tematem, ale nie chciałam zakładać nowego tematu na dwie lubi trzy wypowiedzi. Idę na koncert HS pierwszy raz i chciałabym dowiedzieć się od której godziny tam wpuszczają? I jak wielkie są kolejki ;>?

Przepraszam, nie przeczytałam co jest napisane na bilecie...Już wiem :P.

Pozdrawiam

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-24 16:47 przez Domii.