Od ilu lat wpuszczają na koncert??

Wysłane przez BrudnaCorkaSida 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Monia422
Re: Od ilu lat wpuszczają na koncert??
15 lis 2010 - 16:05:44
Byłam wczoraj w Koszalinie i panowie ochroniarze powiedzieli, że poniżej 16 lat z osobą pełnoletnią, a dodatkowo poniżej 18 lat muszą mieć pisemne pozwolenie od rodziców. Wszyscy byli zaskoczeni. Dopiero jak przyjechali rodzice i porozmawiali z kierownikiem bez najmniejszego problemu mogliśmy wejść, ale radzę przygotować jakieś pozwolenie albo coś.
15 lis 2010 - 16:10:51
generalnie mam 17 lat i w sobotę sprawdzono mój wiek w szczecińskim Słowianinie... pierwszy raz widziałam coś takiego, tym bardziej, że dwie osoby przede mną, które nie miały 16 lat, zostały wyproszone.

dobrze, że ja już nie mam takiego problemu :)
16 lis 2010 - 09:30:05
Moi drodzy, wszystko jest napisane na odwrocie biletu, oraz przy każdym wydarzeniu w dziale koncerty. Więc nie dziwcie się.
Osoby poniżej 16. roku życia, mają przebywać pod opieką osoby dorosłej i kropka. Pracownicy więc mają prawo to egzekwować.

Yes, I don't.
kazik
17 lis 2010 - 18:02:34
Kochani ja z pytaniem nie w temacie troche. Wiecie może jakie są tytuły i wykonawcy tych kawałków co leciały przed samym koncertem? Niezły był jeden ale nie moge go zlokalizować na YT. Pozdrawiam.
panlatawiec_hs
19 lis 2010 - 17:43:11
Intro: Say hi to your mom - Northwestern Girls
Outro: Bright Eyes - First day of my life.
Pozdro.
aquite.
19 lis 2010 - 20:50:47
Ja byłam w chełmskim CHADEKU na koncercie. No cóż, nie sprawdzali nic nic nic. Daty urodzenia, z kim przyszłaś itp. zero problemów. Ale w końcu do dom kultury, nie klub ;)
11 gru 2010 - 22:12:34
wybieram się na odjazdy 26.02.2011. gra myslovitz, coma, CF98, happysad, strachy na lachy oraz muchy. koncert odbędzie się w Katowicach, w spodku. Rocznikowo będę miała już 16 lat, choć dokładniej mam urodziny dopiero we wrześniu, czy mnie wpuszczą?! Z góry dziękuje za odpowiedź :)
20 gru 2010 - 19:41:03
no nieźle, mi nie sprawdzają nigdy, a za pół roku dopiero 17 . ;)
28 sty 2011 - 18:10:34
Moja siostra ma 10 lat i chce iść na koncert Pink Floyd, czy moze pójść z ciocią i jej chłopakiem????
29 sty 2011 - 12:52:29
To chyba trzeba bardziej dowiedzieć się od organizatora tego koncertu.
31 sty 2011 - 00:56:26
Olciu, z ciocią może, ale nie wiem, czy wpuszczą chłopaka ;P

hares

porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
04 lut 2011 - 17:27:29
"2. Osoby poniżej 15 roku życia powinny znajdować się pod opieką osoby pełnoletniej."

A mam pytanko. Chciałabym pójść z koleżanką w marcu na koncert Happysadu w Siedlcach, w miejskim ośrodku kultury. Obie mamy po 14 l, wpuściliby nas bez opiekuna czy jednak opiekun jest wymagany ?
Proszę o odpowiedź, bo nie chciałabym, żebyśmy zostały w ostatniej chwili z nieprzydatnymi biletami ;)
04 lut 2011 - 19:21:34
Pod informacją przy każdym koncercie jest dokładnie wszystko napisane. Dział koncerty

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
Karo.
04 lut 2011 - 19:38:37
"Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie koncertu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu."

Czyli nie musimy mieć opiekuna ?
04 lut 2011 - 21:50:32
Dla pewności lepiej mieć.
06 lut 2011 - 20:06:31
"jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej" - nie chcę byś niegrzeczny, ale: czytać nie umiesz?

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
WioSSna
22 lut 2011 - 18:44:07
Powinni wejścia na koncerty wprowadzic od 18 roku życia chyba ze pod okiem opiekuna. Bo potem jest sytuacja ze chce sie isc na przyjemny koncert posłuchac muzyki a pod nogami plataja sie dzieci i co po niektore tapety tone naładowane na siebie wypija poł piwa i wielkie gwiazdy tarzaja sie po parkiecie.. wejsie od 18!!
22 lut 2011 - 19:58:03
WioSSna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Powinni wejścia na koncerty wprowadzic od 18 roku
> życia chyba ze pod okiem opiekuna. Bo potem jest
> sytuacja ze chce sie isc na przyjemny koncert
> posłuchac muzyki a pod nogami plataja sie dzieci
> i co po niektore tapety tone naładowane na siebie
> wypija poł piwa i wielkie gwiazdy tarzaja sie po
> parkiecie.. wejsie od 18!!

no to zbierz podpisy 100 tys obywateli i działaj...
brumm
23 lut 2011 - 15:51:32
W ogóle nie mam takich wrażeń jak WioSSna. Byłam na dwóch koncertach i nie zaobserwowałam "tarzania się". Ogólnie mi młodzież - nawet młoda - nie przeszkadza w ogóle, więc pod petycją się nie podpiszę :P
Poza tym mam wrażenie, że naprawdę młodzi ludzie byli w towarzystwie opiekunów.
15 mar 2011 - 19:14:31
Od ilu lat wpuszczają na koncert rihanny w łodzi ??