Od ilu lat wpuszczają na koncert??

Wysłane przez BrudnaCorkaSida 
Forum jest aktualnie w trybie tylko do odczytu. Nie można się logować ani dokonywać żadnych zmian. Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
Re: Od ilu lat wpuszczają na koncert??
22 kwi 2011 - 13:22:18
Ja bym chciała na Shakirę isć , mam 12 lat i nie wiem tak jeszcze do końca czy z kimś czy sama . :D
15 mar 2012 - 15:32:37
Wiem, że zadawano to pytanie już 2381364432113 razy, ale chcę się upewnić. Wybieram się na koncert happysad 21.03.2012 w klubie Palladium w Warszawie. Mam 14 lat, ale skończę 15 w kwietniu. Czy jest jakakolwiek szansa, że wejdę bez opieki osoby dorosłej? Wpuszczą mnie jeśli nawet będę miała pisemną zgodę rodzica?
15 mar 2012 - 21:31:41
Oj wątpie, to raczej nie wycieczka szkolna...
16 mar 2012 - 18:33:00
Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie koncertu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu.

Powinny - tzn. że nie muszą, ale nie zdziw się, jak Cię nie wpuszczą. Szansa na wejście zawsze jest

"Standing together here as one, going through worse or better times -
Seems like a perfect plan for us."
02 lut 2013 - 09:19:33
Nie ma ograniczeń wiekowych . ;) Ale jeżeli nie masz 14 lat to musisz przyjść z osobą dorosą ;)
Aa
20 lut 2013 - 08:34:14
A od ilu lat można wejsć na koncert green day także w Łodzi i ochroniarze sprawdzają przy wejsciu czy jest się z opiekunem czy przy każdym osobnym sektorze ?
Re:
15 mar 2013 - 00:02:29
Od ilu lat wpuszczają na koncert paluch w dniu 15.03??
fan
14 paź 2013 - 22:01:03
Skandal !!! Chciałbym tu napisać o tym, iż w biały dzień zespół robi nas w h...ja z biletami!!! Koncert w Białymstoku miał byc po 10 zł, a dwanaście dni przed koncertem mówią mi, że mogę kupić bilet za 15 zł czyli tylle samo co w dniu koncertu !!!
16 paź 2013 - 16:51:08
@fan, nie musisz oburzać się i komentować kurcze iluś tam postów, że zespół taki zły i okrutny bo cena się nie zgadza... Występ chłopaków jest elementem FESTIWALU i zapewne ceny ustalone są ODGÓRNIE, więc nie możesz mieć pretensji do nich tylko raczej do organizatorów.
Poza tym nawet te 15 zł za wejście na Ich koncert to nie majątek...(patrz to, że na koncerty biletowane wejście średnio kosztuje 45 zł) zwłaszcza, że również Indios Bravos w tedy wystąpi, na prawdę nie ma co narzekać.
01 mar 2015 - 14:58:48
wie ktoś czy do klubu "pod palmą" na kocert happysad wpuszczą osobę w wieku 14 lat ?